• 15.06.2016|
  • Blog |
  • Sylwia Górlaczyk

Zbliża się najwspanialszy czas,czas wakacji czyli wyjazdy. Podróżowanie z dziećmi to duże wyzwanie, już na etapie pakowania rzeczy okazuje się, że to przyjemność bardziej dla naszych pociech niż dla nas. Na szczęście są produkty,które ułatwią nam życie.

Wyjazd z niemowlakiem wiąże się z przemyślaną listą rzeczy do zabrania. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego dziecka i naszą wygodę. Warto zacząć od torby Green Label marki Lassig. Pomieści ona wszystkie niezbędne akcesoria przydatne podczas podróży i pobytu na wakacjach. Zawiera wiele funkcjonalnych kieszeni, pojemnik termoizolacyjny, etui na smoczek i matę do przewijania. Idealna do przewieszenia na wózek i do noszenia na ramieniu. Piękna,ekologiczna i praktyczna.

Nie możemy zapomnieć o podstawowych lekach i tu fantastycznie sprawdzi się apteczka Lassig. Poręczna i pojemna zmieści wszystko to co niezbędne, aby bezpiecznie podróżować.

Kolejnym niezbędnikiem jest kocyk lub otulacz, najlepiej mięciutki, muślinowy marki Lassig. Nawet w najcieplejszym miejscu na świecie śpiącego maluszka trzeba przykryć, a kocyk posłuży również na plaży, podczas zabawy, w samolocie czy samochodzie. Do wyboru jest wiele pięknych kolorów i ciekawych wzorów. Lassig to wyjątkowe produkty najwyższej jakości.

Podczas podróżowania ważne są zabawki, a dla dzieci pewnie najważniejsze..., ale to zrozumiałe, bo podróż, często długa i nużąca, nie może się odbyć bez ulubionych maskotek czy samochodzików. Warto zaopatrzyć się w lekkie i poręczne zabawki. Idealnie sprawdzą się przytulanki Les Deglingos i mięciutkie, szmaciane laleczki Les Mistinguettes. Małe i drewniane samochodziki Janod ucieszą nawet najbardziej wymagającego fana motoryzacji. Fantastycznym pomysłem na wakacyjny wyjazd jest marka Green Toys. Te ekologiczne zabawki nadają się również do zabawy w piasku i w wodzie co czyni je wielofunkcyjnymi przez co mamy mniej rzeczy do zabrania.

To tylko kilka propozycji rzeczy, na które warto zwrócić uwagę szykując się do wakacji. Więcej pomysłów znajdziecie na stronie. Zapraszamy!

Życzymy wszystkim fantastycznych wakacji. Pięknej pogody i cudownych przygód.

Zespół Bajaboo.